Tajemná moc lektvarů

Lidé od pradávna přitahovali netradičné léčebné postupy a léčebné postupy, které byli kombinací věcí všedních i nevšedních. Každé období má své léčebné postupy, každý kraj má své složení. Mnoho postupů se dědí z generací na generace. Ať jde o léky na kašel, nachlazení, či lásku. Naše prababička vždy používala na hořkost, utrpení, či zklamání bonbónek lesněnku. Příchuť mentolu, pomalu v člověku vykouzlila jiný pohled na svět. Dnešní doba stále více a více potřebuje netradiční lektvary, byliny a příměsi, aby se dosáhlo kýženého účinku.

Kouzelná voda

Za obyčejnou a takřka univerzální léčebnou metodou byla Voda. Ano, voda, ale neobyčejná. Lidé věřili a dodnes věří ve velkou moc svěcené vody. Kouzelnou moc měli staré pramenité studánky. Možná proto, že ve většině, byla dříve minerální voda, která pomáhala na hodně neduhů. Dnešní moderní doba nabízí minerální vodu v plastových lahvích. Kouzelná je pořád a většinou moc pomáhá, ale ztratil se ten lesk originality. Není na to, když si svou vodu naberete do dlaní a vychutnáte ten pravý požitek a okouzlení. Každá studánka a každý pramen má své okouzlení, nedejte zahynout dobrým pramenům, které mají svůj léčebný účinek. Například pramen Mariánský, studánka na kopci Hedeč u Králíka, dále pramen Poděbradský mnoho lidí neví, že si čerstvou poděbradku můžete natočit v obci Kouty, kousíček od Poděbrad.

Nezapomínejte, že ten pravý požitek, jak si přinést čerstvou vodu, bez příchutě plastové lahve je natočit si ji do skleněné lahve. Možnost jak si udělat kouzelnou vodu je i s použití keltské spirálky, na spirálku dáme sklenici vody a za 10 minut, je voda nabitá kladnými ionty, které léčí naše tělo i ducha. Vyráběli a dodnes se vyrábějí lektvary na kašel, rýmu a celkové nachlazení. To se například vezme výborná pálenka, alespoň 50% alkoholu, do ní se namočí koření skořice, anýz, fenykl a jitrocel. Necháme při pokojové teplotě vylouhovat 3 týdny, poté užíváme na kašel. Pánové na potenci, kdy nám dochází mužná síla si do této čisté pálenky namočí dvě velké hrsti březového listu a to právě po vypučení rozvinutého. Dodá vám to ztracenou sílu a na ztracenou lásku, také pomůže.

Amulet

Dámy si na přivábení muže svých snů pořídí amulet, kámen, který omyjí v proudící vodě, 2 minuty, při měsíčním úplňku ho nechají viset na okně, kde se kámen nabije pozitivní energií, poté ho nosí jeden den v podprsence, či kalhotkách a poté ho dají svému vysněnému objektu, na stůl, pod počítač, prostě kdekoliv se jejich milý vysněný dlouhodobě pohybuje. Do dalšího úplňku je zaručen zájem o vás. Pokud se chcete zbavit nemoci, je důležité do jisté osobní věci, mince, nebo cokoliv, dát a zaříkat svou nemoc, zavřete oči a myslete si, že do mince dáváte své nemoci a utrpení, poté minci vhoďte do řeky, potoka, či nějaké proudící vody. Voda s mincí odnese i většinu vaší nemoci a utrpení.

Léčba šokem

Dříve byli odborníci na léčení, kováři, kati a babky kořenářky. Když selhal kovář, šlo se k babce kořenářce, tam se ve většině případů dostalo pomoci, ale jsou výjimky, které to dotáhlo až k samotnému katovi. Ten uměl ulevit, možná i šokem se setkáním z něj, nebo také proto, že kati uměli výborně anatomii těla a jejich duch již mnohokrát viděl smrt, proto měli při léčbách takový úspěch. Mnozí lidé byli vyléčeni i šokem. Dovedete si v dnešní době představit naše lékaře, jak léčí šokem. Já ano, ne tedy, že by vám při zimnici dávali do džbánku vody žábu, která při pití vám skočila na obličej, ale naše lékaři také dokážou šokovat. Věřte tomu. Dnešní lékař je tak vším od všeho. Je to dobrý kovář, ten uměl dobře mluvit a rychle přemýšlet, lékař je i dobrá babka kořenářka, dnešní medicína se hlavně opírá o bylinné výtažky, ale i dobrý kat. Lékař zná výborně anatomii, a umí oddělit více věcí od sebe. Je fakt, že doba pokročila a lékaři k tomu mají lepší nástroje a pacient většinou přežije. Pokus si nejste jistí léčbou, můžete se vždy vrátit do minulosti. Není nad kombinaci medicíny s alternativní medicínou. Tak lektvarům zdar.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *