Planeta Pluto – hvězdné znamení Štíra

Bůh pekel, máte rád všechno co je tajemné, noční. Vše co se vymyká obyčejnému, v dobrém i špatném. Máte v sobě nadání, tvořivost, zločin, i jemnou posedlost…. Osoba s převažujícím Plutem, je pyšná a důvěřuje pouze sama sobě. Je tajemná a pečlivě pěstuje své odlišnosti. Pluto vám dává dar obnovy, tzv. reinkarnace. Pozor, ale svou sílu nemusí mít vždy pod kontrolou.

Milý štíře, jste neschopen žít dlouho v klidu. O Váš velice vzácný čas se okrádáte, protože jste zaujat Vašimi přeměnami a jejich zdůvodňováním. Osoby narozené v tomto znamení jsou někdy úzkostlivé a velice náročné. Nemáte rád konflikty, ale když již nastanou, jdete tvrdě do akce. Nepostrádáte vytrvalost a ani energii a jste schopen obstát ve složitých situacích. Cítíte se však odlišně od ostatních, těžko se začleňujete do společnosti, protože se neumíte chovat UVOLNĚNĚ. Jste však předvídavý a máte bystrého, kritického a prozíravého ducha, což vám umožňuje odkrývat u druhých „zranitelná místa“. Často však máte sklon k vlastní zkáze. Zdraví:…… pohlavní ústrojí, močový měchýř, část beder.

Tato planeta patří hvězdnému znamení Štíra

  • 24. 10. – 22. 11. ŠTÍR
  • V astronomii se nacházíte, v 210-240° zvěrokruhu.
  • Vaše znamení, je znamení „středu“, stejně jako je Lev, Býk a Vodnář.
  • Jsou to znamení fixní. V praxi to obvykle znamená, že je na vás spolehnutí. Může se o vás člověk opřít.
  • Doba oběhu kolem Slunce:248 roků, 158 dní.
  • Živel: voda

Ta velice souvisí s city. Někdy to znamená, že si musíte ujasnit, co chcete. (pozor na vody moc, nebo málo)

Planeta Pluto. Výše vás posouvá Býk. Sestup-nemáte nepřátele. Pluto odpovídá astrologickému, „osmému domu“

Dům VIII MORES: smrt a její proměny, pohlavnost, vášně, závěti, dědictví, zánik. Vášně. Všechno co vzdaluje jedince od „normálního“ života. Závěti a dědictví. Sebevražda a zánik. Zřeknutí se materiálna.A velká psychická síla.

RADA Vědmy

Nevstupujte do žádné SEKTY, ani podobných spolků.

Magické rostliny

bazalka, borovice, galdán, gardénie, hřebíčkovec, myrhovník, nové koření, šalvěj, vanilka, violka, zázvor.

Štír rád cestuje inkognito. Díky svému sebeovládání se mu to obvykle daří, ale existuje pár návodů, jak snáze odhalit jeho přestrojení o půlnoci i v poledne. Štír má totální ego. Ví, co je a co není a nic, co si myslí kdokoliv jiný toto vědomí nezmění. Urážky se od něj odrazí a komplimenty s ním nehnou ani o píď. Nepotřebuje nikoho, aby mu vykládal o jeho ctnostech a nectnostech.

Většina Štírů jsou fyzicky silní jedinci. Rysy mají viditelně robustní nebo ostré a výrazné a pozornost upoutává nos, který je někdy špičatý. Každého Štíra prozrazuje elektrizující vitalita a jakkoli se snaží být tichý a nenápadný, tuto mocnou životní sílu nemůže zcela zakrýt. Muži mají hodně zarostlé paže a nohy a toto ochlupení má často nazrzlý nádech. Většina Štírů má tmavé vlasy a oči, ale nepřehlédněte mrazivě chladné blonďaté typy. Ovšem mraziví jsou jen na povrchu. Tato vnější vyrovnanost jen pečlivě maskuje vřící povahu uvnitř. Nevěřte všemu, co slyšíte o Štírově sobectví. Místo toho si poslechněte některé vděčné lidi, kterým se dostalo jeho moudré rady a štědrosti.

Štír přitahuje buď neskonale věrné a oddané obdivovatele, nebo závistivé a záštiplné nepřátele. Nezapomeňte, že Pluto řídí jadernou energii. Přesto mají tito lidé v sobě nepřehlédnutelnou vlídnost a často chápavý soucit s nemocnými či zoufalými. Dotyk Štíra může být chladný a něžný nebo palčivý. Poloha Slunce mu nabízí několik možností.

Jedním z nejpodivnějších astrologických jevů je smrt příbuzného v rodině rok před nebo po narození Štíra. A když zemře Štír, rok před nebo po jeho smrti dojde v rodině k narození nového člena. Z devadesáti pěti procent toto funguje. Symbolem Pluta je triumfální fénix, který vzlétá z vlastního popela a Štír ztělesňuje vzkříšení z hrobu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *