V dnešním světě obrovských věd a technik si říkáme, že dokážeme vyléčit všechny nemoci pomocí pár pilulek. Na jednu stranu je pravda, že zdravotní technika zaznamenala za poslední roky obrovské pokroky a boje s nemocemi jsou mnohem jednodušší, než dříve. Na druhou stranu není pravda, že lékaři znají odpověď na všechny naše problémy. A právě zde přichází na řadu bylinkářství.

Když jsem kdysi slyšela o bylinkářství v televizi, jen jsem se v křesle usmívala, mnula si své bolavé ruce a přemýšlela, jak skvělé by bylo, kdyby bylinkářství opravdu fungovalo tak, jak ty milé paní říkají. O několik měsíců později jsem se na popud manželovi důvěry v tyto rádkyně obrátila o pomoc s dlouhodobým problémem a během půlročního léčení se dostala do stavu, do kterého se mne snažili doktoři dostat několik dlouhých let.

Od té doby sedím v křesle na opačné straně a snažím se lidem nejenom pomoci s dlouhodobými zdravotními problémy, na které neznají doktoři odpověď, ale také ukázat lidem, že význam bylinek je skutečně obrovský a důvěra v nás je to nejlepší, co můžete v případě problémů udělat.

Bylinkářství

Věřte, že bylinky a léčitelství přírodou skutečně funguje – vždyť dříve léky neexistovali a lidé pociťovali skvělé zdravotní stavy, neměli žádné problémy s klouby či kůži. A dnes? Máme stovky tisíc léků a nikdo pořádně neví, jaký lék je pro nás ten nejlepší. Bylinky narozdíl od léků obsahují látky, které nejsou fixované na typ člověka. Díky našim znalostem dokážeme skvěle odhadnout, jaké látky pro svůj problém potřebujete a navrhnout vám tak řešení.

Vyléčila jsem za svou dobu působení v léčitelství již několik tisíc lidí, kteří jsou mi zavázáni, a které mi vděčí za lepší a spokojenější život. Nejsem lékař, který neposlouchá a nevidí – nenabízím léky, které jsou plné chemických látek, jenž tělu škodí. Oproti tomu rozumím bylinkářství a dokáži naslouchat, díky čemuž váš problém můžeme vyřešit pomocí matky přírody, jenž nám dala tento dat – bylinky.