Energie z kosmu

Energie z hlubin kosmu. V uvolněné poloze si lehněte na trávník, koberec, obličejem nahoru. Rozložte si ruce i nohy si roztáhněte a uvolněte se. Je důležité vypustit všechny myšlenky z hlavy, na nic nemyslete. Zavřete oči a představte si, že z nebe, směrem k vám dolů prostupuje proud bílého světla a dotýká se vás. Klidně a zhluboka dýchejte a nechte volně světlo proudit přes vás. Je důležité vnímat teplo, které vámi prochází, pod víčky zavřených očí, bychom měli vnímat barvy jako je žlutá, béžová, červená. Dýchejte pravidelně a vydržte tak, alespoň 10 minut. Poté v myšlenkách proud světla ukončete a poděkujte za energii.

Setkáváme se z energií z kosmu, kterou můžete sami praktikovat na sobě.

Energii můžeme čerpat i ze stromů, ale vždy ze zdravého stromu a silného stromu. Obejměte strom a v myšlenkách ho poproste o energii, dýchejte pravidelně po dobu 10 min. Měli byste cítit teplo, vnímejte jeho kůru a mízu ukrytou uvnitř je blahodárná. Po odčerpání energie, stromu poděkujte, nezapomeňte, že pro pravidelný odběr je nutno stromy střídat, jinak je vyčerpáte a zahynou.

Energie z vody. Naučte se vnímat proudící vodu, jsou k tomu nejlepší potůčky, proudící řeky, splavy, vodopády, tam kde se voda čeří je nejvíce nabitých kladných iontů, ty vás léčí a dodávají energii. Stačí i denní krátký půl hodinový pobyt. Další energií je i lidská i zvířecí komunikace. Pokud se cítíte osamoceni, a máte doma pejska či jiné zvíře. Mluvte s ním. Bude vám podporou a pozitivně vás nabíjí. Takový pejsek zachránil mnoho lidských životů. Někdo by ho, za svého pejska i položil.

Vesmírná komunikace

Komunikace je jeden z nejdůležitějších prostředků celého vesmíru. Je tu rozsáhlí výdej, ale i příjem myšlenek. Které ovlivňují směr, ale i tok energie. Více spolu doma mluvte. Prolomí to ledy a vám se duševně hodně uleví. Mnoho lidí trpí nedostatkem energie, na váznutí komunikace. Manželství, co spolu déle žijí a nemají si co říci. Obnovte komunikaci, najděte nové zájmy. Třeba tím, že si do domu pořídíte z útulku nového pejska. Či budete poznávat tajemství přírody.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *