Magická koule je způsob, jak se dostat do vašeho života, respektive do jeho hlubokého jádra, ve kterém se ukrývá nespočet důležitých dat – informací, které nejste schopni běžnou cestou vstřebat a dostat do mozku, abychom o nich mohli přemýšlet. Právě proto kdysi dávno lidstvo dostalo magickou kouli – aby lidé mohli vědět více o sobě, o životě svém i svých blízkých.

Přeji vám krásný den, ráda bych se nejprve představila – jmenuji se Nataša, je mi třicet let a magická koule je způsob, jakým lidem otevírám oči a říkám jim informace, které nejsou jiným způsobem přístupné. Magická koule má tu obrovskou výhodu, že se z ní dá vyluštit opravdu mnoho informací – narozdíl od výkladu karet obsahuje více informací z budoucnosti, ale především nám dává střípky z dávné minulosti.

Právě minulost je to, co naše životy ovlivňuje nejvíce. Minulost, o které nevíme a která je nám neznámá. Spojme ruce, vytvořme magický kruh a pojďme se společně zeptat magické koule, které zásadní zlomy v minulosti ovlivňují náš momentální život. Minulost jsou vrátka, která značí, jakým způsobem života jsme se vydali – pokud pochopíte smysl a způsob minulosti, začnete chápat svůj život.

“BUDOUCNOST NENÍ TO, CO NEZNÁME – BUDOUCNOST JE ODRAZ SVĚTLA MINULOSTI.”

Za pomocí magické koule se můžeme podívat také do své budoucnosti. Zeptat se můžete na vztahy, rodinu, ale také finance, přátelství, zaměstnání, nebo třeba zdraví. Vše, co vás zajímá z budoucnosti, je pro magickou kouli posláním – zeptejte se na svůj život a objevte zlomové body, které můžete ovlivnit. Buďte každým okamžik připraveni na budoucnost a nenechte se zaskočit.

Magické koule

Stejně vám ale magická koule prozradí, co skrytého se děje ve vaší přítomnosti – ačkoli si myslíme, že všechno vidíme, ty nejpodstatnější věci jsou skryté a jen velice pečlivým okem viditelné. Využijte sílu magické koule a zeptejte se na svou minulost, současnost i dalekou budoucnost – vaše otázky jsou pro mě odpovědí k vašemu lepšímu životu.