Život je krásný neznámých věcí, které dělají náš život zajímavým. Právě tajemno a neznalost je to, co nás neustále drží v ústraní – přesto je však také možnost od onoho neznáma odstoupit a vydat se cestou jinou. Výklad minulosti a budoucnosti je tím, co vás dostane na jinou životní úroveň a dodá vašemu dýchání nový smysl, nový zážitek. Zjistěte vše o své osobnosti a začnete žít život na jiné úrovni.

Jsem věštkyně Marta a dlouhou dobu jsem žila v zahraničí, kde se o věštění ví u běžných lidí mnohem více, než u nás – a právě to byl důvod, proč jsem začala dělat věštby také u nás. Proto, aby se běžným lidem dostalo do vědomí také něco o síle věštění.

Výklad budoucnosti

Výklad budoucnosti je krásný v tom, že můžete položit jakýkoli dotaz, na který získáte díky kartám odpověď. Ať už vás trápí budoucnost vašeho aktuálního vztahu či rodina, ale také finance či zdravotní stav, veškeré dotazy lze díky výkladu karet zodpovědět. Budete-li přecházet z neznáma do jasné budoucnosti, váš život bude jasnější, průzračnější a zřetelnější. Informace, které byly neznámé, se díky výkladu stanou denní běžností.

Oproti tomu výklad minulosti může odpovědět na osudové otázky, které jiným způsobem nelze zodpovědět. Trápí-li vás vaše vzdálená minulost, vaši předci či osoby z rodinného kruhu, může vám výklad minulosti pomoci.

Reiki léčí na dálku

Ze všeho nejdůležitější a nejpřínosnější jsou však v životě reiki. Jedná se o schopnost léčit na dálku – tuto možnost má skutečně jen pár výjimečných lidí, nelze ji nijak získat ani naučit. Byla jsem touto mocí obdarována a jsem tu proto, abych vám pomáhala. Díky schopnostem reiki mohu vyléčit vaše dlouhodobé zdravotní problémy, ale také léčit vaše blízké známe či rodinu. Neváhejte ani okamžik a vyzkoušejte sílu nebeské komunikace.