Dalo by se říci, že s Kartami v ruce jsem se skoro narodila. Když jsem totiž byla novorozeně, dědeček ke mne přišel a jako jediný mi nedal hromadu plyšových hraček, ani cokoli jiného, v té době samozřejmého. Dostala jsem od něj dvě cikánské karty a podle slov řekl: “Jsi dítě, které má nadání. A toto je jediná možnost, jak tvé nadání ukázat světu”.

MONIKA Z OLOMOUCE: S KARTAMI V RUCE JSEM SE TÉMĚŘ NARODILA, ŘÍKÁ!

O dva dny později zemřel, rodina stále nechápala jeho cikánské karty, které se hned druhý den váleli kdesi doma ve skříni, zatímco plyšáků jsem měla vždy plnou postýlku. O pár měsíců později jsem se ke kartám dostala a rodiče mě s údivem pozorovali – dělala jsem s kartami různá gesta, různé pohyby a vypadalo to, jak bych z nich četla.

 

Sama nevím, zdali tam něco podobného mohlo proběhnout, nicméně…

Pojďme o dvacet let dále. To jsem totiž měla karet mnohem více, a přestože šlo jen o mariášové a cikánské karty, rodina ke mne aktivně docházela a s maximální důvěrou jsem jim vykládala budoucnost či minulost. Dokázala jsem díky kartám a jakémusi vidění zjistit, jak se rodiče cítili, než jsem se narodila, jak se žilo, nebo dokonce to, jak má matka otěhotněla.

To udělalo obrovský poprask, takže jsem procestovala několik psychiatrických léčeben, kde jsem vyšla s naprosto zdravou hlavou a čistým štítem. Od té doby jsem se rozhodla pomáhat lidem a vyplnit přání dědečkova, který si přál, abych ovlivnila svět, lidi a jejich životy.

A to nyní dělám. Dostala jsem dar, dostala jsem zvláštní znamení a s kartami v ruce jsem se téměř narodila. Díky úžasnému dětství a ještě úžasnějšímu období dospívání jsem nyní velice schopná ve výkladu mariášových a cikánských karet a dávám lidem nový rozměr jejich života, nové světlo do duše, nové možnosti a chutě.

Pojďte společně složit síly, zavolejte mi a zjistěte více o svém životě.