Kyvadlo je sice jednoduchá pomůcka, ale zato velice účinná. Neumí odpovídat na vaše dotazy jinak, než jednoduchou odpovědí ve formě “ano” či “ne” – a právě díky této formě odpovědí a nutnosti pokládat přímé otázky se kyvadlo stává velice přesnou pomůckou, jak odpovídat na vaše libovolné dotazy, ať už ohledně zdraví, financí, nebo vztahů.

Ke kyvadlu a vůbec věštění jsem přišla velice brzy, což se často nevidí – už jako malá holka jsem si zamilovala ozdobné kyvadlo svých rodičů a tajně si s ním po večerech hrála – vlastně to bylo stejné i za mého věku puberty, kdy jsem však již kyvadlo a jeho sílu objevila mnohem více. Právě kyvadlo bylo způsobem, jak získat odpovědi na mé těžké otázky.

Věštění s kyvadlem

Po letech vlastního věštění z kyvadla jsem se rozhodla o tuto zkušenosti podělit také s ostatními a během několika měsíců se díky obrovské spokojenosti dostala na vrcholové věštění za pomocí kyvadla.

A JELIKOŽ BYCH RÁDA NECHALA MLUVIT TAKÉ JINÉ, PŘEČTĚTE SI, CO MI NAPSALA JEDNA SPOKOJENÁ ZÁKAZNICE, KTERÉ SE DÍKY KYVADLU ZMĚNIL ŽIVOT:

“Dobrý den paní Květo, jsem velice ráda, že jsem vás před lety poznala – je mi jasné, že si na mne již nepamatujete, ale kdysi jsem u vás zkoušela kyvadlo a ptala se na otázky ohledně manželství, rodiny a zdraví. Využila jsem skutečně všechny možné otázky a alespoň na okamžik se snažila věřit něčemu, co lidským okem není viditelné.

Změnila jste mi život. Nejste podvodník, umíte lidem díky kyvadlu dát odpověď na osudové otázky, které mění životy. Díky vám jsem šťastnější, má rodina je silnější a zdravotní stav všech je naprosto v pořádku. Nikdy bych nevěřila, že dvě hodiny s vámi mi dokážou změnit život tak, jak jej opravdu změnily.

Jsem vám nesmírně zavázána a doufám, že ostatní budou také – zasloužíte si to!”