Reiki – subatomická energie

Reiki, neboli životadárná energie, kterou můžeme používat k léčbě nás i ostatních. Díky přikládání rukou se ale můžeme naučit i používat energii skrz naše myšlení. Díky reiki můžeme náš život změnit k lepšímu a dopřát si blahobyt, být zdraví a pomáhat ostatním.

Díky Reiki se naučíme být sami sebou, poznáme sebe, své tělo i duši. Reiki nám dá ještě více, otevře v nás komnaty, které doposud zůstali zavřené. Síla která do Reiki přichází z kosmu nám může pomoci i při řešení psychických problémů a bloků. Pokud Reiki začneme cvičit, nečekejte zázraky hned napoprvé. Reiki je o trpělivosti, o důsledném cvičení, ale hlavně vnímání sebe a okolí. Pokud máte mnoho síly a energie která vámi proudí, bez problémů ji můžete předávat dále a léčit s ní zvířata, lidi, ale i rostliny a stromy.

Reiki lze posílat na jakoukoliv vzdálenost. Reikami se dá žít, lze na ní vytvořit život, já jako Mistr Reiki IV stupně jsem svůj život totálně přehodnotila. Každý kdo bude stoupat se stupněm Reiki nahoru, bude sebe, svůj život i své okolí přetvářet. Je to normální cyklus, kdy vstupujeme do další a další brány vědomí. Dělá nás to lepšími a přírodními. Lidé kteří se dají na Reiki, využívají energii kolem sebe, vidí to co nevidí ty, co Reiki neznají a věřte mi je to škoda.

Reiki vám dá více než očekáváte. Začněte tedy ještě dnes jen pro sebe a své nejbližší, protože ten největší dar, který jim můžete dát je jejich zdraví a uvědomění si života a jeho zákonů přírody.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *