Rasputin, ruský mystik, léčitel a mág

Grigorij Jefimovič Rasputin (10. ledna 1869, Pokrovskoje, Rusko – 29. prosince 1916, Sankt Petěrburg, Rusko) byl ruský mystik s léčitelskými schopnostmi, ale i mág. Říkalo se, že Rasputin mluví s ďáblem a pouští ho do svého těla. Narodil se 10.1.1869 na Sibiři.

Rasputin cítil, že je prostoupen vyšší mocí. Bojoval s ďáblem ve své duši, ale cítil, že nad ním nevyhraje a začal ho používat k léčbě nemocných. Po generace byla Sibiř používána jako místo kam Rusko posílalo své učené lidi, byl to domov léčitelů, svatých mužů a náboženských sekt. Sibiř byla opuštěná a Rusko jí používalo k tomu, aby na ní izolovalo lidi, které nepotřebovali, nebo je chtěli uklidit.

 

RAPUSTIN – ZÁZRAKY ĎÁBELSKOU MOCÍ

Rasputin byl chlípný mladý muž a už jako dítě měl božské vize a uzdravoval dotekem. Byl podivín, uměl i předpovídat budoucnost, měl tušení, které byla pravdivá. Měl 4 děti. Učení lidé o něm psali ten, který vyvolával ďábla a pouštěl ho do svého těla. Ten který koná zázraky ďábelskou mocí. Rasputin varoval Cara a jeho rodinu před rozpoutáním války. Carevna totiž Rasputina měla moc ráda a on tam začal trávit celé dny více a více pronikal k Carské rodině. Car však nebral varování Rasputina vážně a po smrti Františka Ferdinanda rozpoutal válku, která byla zkázou pro Rusko. Padlo 4.milióny Rusů, cena chleba stoupla na 4-násobek ceny. Stoupli i 3x více sebevraždy a násilí. Do roku 1914 byl Petrohrad hlavním městem ve válce. Car pobíval svůj čas ve válce a Rasputin u Carevny. Byl posedlí sexuálními praktikami, vzýval ďábla a používal jeho moc k léčení lidí. Což dodnes mnozí nechápou. Opravdu lidi vyléčil.

POKUSY O VRAŽDU RAPUSTINA

Nepřející se Rasputina dokonce několikrát pokusili zavraždit, otrávili ho kyanidem, který by po požití tohoto množství co Rasputin snědl zabil 200 mužů. Rasputin však stále žil, zastřelili ho. Když oslavovali jeho smrt, byl však pořád naživu. Nakonec ho muselo zastřelit 5 lidí a poté co stále žil ho hodili živého do vysekané díry v ledu a potopili ho do zamrzlé řeky. Mysleli si, že ho proud odnese, ale byl to omyl. Rasputin zemřel, ale zůstal na stejném místě v řece, kam ho dali. Vylovili ho mrtvého, jeho podoba zmrzlého těla, byla podoba Ježíše, ukřížovaného a s rukama nahoře. Při pitvě byla prokázána voda v plicích, to znamená, že ještě žil nějakou dobu, než skonal. Když lidé viděli Rasputina ve svaté poloze, nabírali si vodu z řeky, jako by byla svatá. Po smrti Rasputina byla celá Carská rodina vyvražděna do jednoho i děti.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *