Výklad karet - logo

Minulé životy - Radka

Věštkyně Radka

Zdravím vás na svém stručném profilu, kde bych se vám ráda představila. Jsem Radka a minulým životům se již věnuji dlouhou dobu. Začala jsem u svých přátel a známých, ale díky velkým ohlasům a zkušenostem jsem se začala minulým životům věnovat více profesionálně, díky čemuž jsem dnes zde, a vy mně můžete kontaktovat.

Minulý život je něco, co jedna polovina nebere na lehkou váhu a věří, že existují. Druhá polovina je skeptická a raději věc, kterou nikdy v životě nezkusila, rapidním způsobem odsuzuje. Sundejte si prosím tyto skeptické brýle, jenž z vás dělají nedůvěřivé osoby, které ničí samy sebe.

Výklad karet reklama

Zapomeňte chvilku na své okolí a zkuste věřit, že jakýsi minulý život skutečně existuje. Představte si, že sedíte v temné komoře a představujete si, jak vypadal váš předchůdce. Kdo byl, jak se choval a co ve svém životě dokázal.

Nyní si zkuste uvědomit, že to co jste si představovali není krásný a fantazijní sen, nýbrž realita, kterou mnozí neznají, nebo kvůli nedůvěřivosti opovrhují. Minulé životy jsou velice důležité, především, chcete-li se dozvědět něco o sobě...

Ne nadarmo se totiž říká: “Jaký otec, takový syn”. Ve skutečnosti jsou geny tak složitý jev, že je dědíme od svých předků a díky našemu minulému životu, který byl před stovkami, možná tisíci lety, můžeme změnit život vlastní.

Nahlédněte do dávné minulosti a objevte informace, díky kterým můžete změnit váš pohled, život, a dokonce i myšlení. Neudělejte chybu, kterou jste mohli udělat udělat ve svém minulém životě, a začněte žít znovu. Naplno a s chutí.

Minulé životy jsou velice tajemné, avšak ne neodhalitelné. Stačí se se mnou spojit a podívat se právě na váš minulý život. Možná budete mile překvapeni, jaká může být minulost neuvěřitelná.

Výklad karet reklama

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.