Výklad karet - logo

Reiki - Gabina

Věštkyně Gabina

Kdo nikdy nevyzkoušel Reiki, pravděpodobně neuvěří. Reiki je moc, síla a dar od boha, kterého bychom si měli vážit a využívat jej výhradně pro správné účely. Reiki jsou jakýsi bezbolestný a pohodlný svět pro lidi, kteří to se svým životem myslí vážně.

Pokud máte chuť bojovat a potřebujete pomoc, kterou jiným způsobem nemůžete získat, potřebujete Reiki. Potřebujete božský dar, který vás osvítí a dodá vám, nebo vašim blízkým sílu a chuť do života.

Výklad karet reklama

Prožíváte těžkou nemoc a rádi byste již běhali po zelené louce a pozorovali létající motýly? Máte strach o své blízké, kteří mají vážnou nemoc, nebo snad jen trpíte migrénou či jinou nepříjemnou nemocí a potřebujete se jí zbavit?

Již nehledejte v lékárně ani doma v šuplíku - to, co vás zaručeně vyléčí a dodá energii a sílu do života není nic jiného, než úžasné a kouzelné Reiki.

Reikami se zabývám již dlouho řadu let a díky novým a novým objevům zjišťuji, kde všude lze tuto zázračnou metodu uzdravení aplikovat, a kterým lidem lze za pomocí reiki pomoci s potíži, které znepříjemňují každý den života.

Pokud hledáte člověka, který vám může pomoci zlepšit zdravotní stav a změnit tak život k nepoznání, můžete si ulevit, protože jednoho takového jste našli. Zavřít oči, věřit a důvěřovat se vyplácí, obzvláště požadujete-li od andělských tváří pomoc v podobě Reiki.

vMožná jste o Reiki moc neslyšeli, možná již ano - tak či onak byste měli vědět, že Reiki jsou vzácným darem a neměli by se zneužívat. Pokud opravdu trpíte problémy, můžeme společně navštívit andělské duše, nahlédnout do nitra vašeho těla a pomocí Reiki mu znovu obnovit sílu, radost, úsměv a spokojenost, která společně s příchodem problémů vyprchala.

Čekám na vás a pevně věřím, že budete další z těch, kteří poznají sílu a možnosti nové bezbolestné zbraně jménem Reiki.

Výklad karet reklama

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.