Výklad karet - logo

Letní věštba

Berani

Znamení Beran

Pozor na vaše okolí. Někdo dosti blízký vám nepřeje a snaží se vás ošálit. Léto je krásné na zážitky a nové setkání. Důvěřujte sami sobě.

Býci

Znamení Býk

Prožijete dosti silné měsíce na práci a zdokonalování. Pozor na chyby, které děláte. Za vším se ohlížejte a kontrolujte si své poznámky.

Blíženci

Znamení Blíženci

Léto vám přeje a vaše divokost se ještě zesílí. Zpomalte, nestačí vám jiní a hodně blízcí lidé. Pozor na osobní ztrátu.

Raci

Znamení Rak

Vyberete si dobrovolně práci na zlepšení svého obydlí. Léto vám přeje na setkání s rodinou. Budete chtít objevit své vzdálené příbuzné.

Lvi

Znamení Lev

Cítíte se moc dobře a letní měsíce věnujete hodně práci. Je to také čas, kdy můžete skoncovat se zlozvyky a dát se cestou poznání. Možná objevíte své druhé já.

Panny

Znamení Panny

Osud vám dopřeje zamilování, letní lásku, ale i krach. Nebojte se toho, čemu ještě teď nerozumíte. Pozor pokud jedete do cizích krajů. Je tu možnost malého úrazu.

Váhy

Znamení Váhy

Ve věštbě vám vyšlo postoupení ve své vlastní osobě. Objevíte své skryté vlohy. A že jich máte dost. Nerozmazlujte rodinu a okolí a pozor na finance.

Štíři

Znamení Štír

Léto přeje kompromisům, děláte je? Asi těžko, protože tu máte hned na začátku velké překážky. Budete do nich bourat, protože se nesnažíte pracovat se svou osobou.

Střelci

Znamení Střelec

Může se stát, že omylem prořeknete tajemství, které se nesmí dostat napovrch. Je na vás jak to ještě více nepokazit. Radím vše rozmýšlet. Léto přeje připraveným.

Kozoroh

Znamení Kozoroh

Máte tu zdravotní komplikace, které vám však pomůžou shodit přebytečná kila. Něco špatné je i dobré. Budete se cítit moc dobře.

Vodnář

Znamení Vodnář

Léto si musíte zasloužit a to platí hlavně o lásce. Ta vás tu bude trápit. Je cesta jak z toho ven. Komunikujte a komunikujte.

Ryby

Znamení Ryby

Hojnost práce zakončíte i hojností finanční. Léto vám přeje a je vidět, že i štěstí. Udělejte si volno a relaxujte hodně u vody. Ke konci léta je to tu silné na penízky. Neriskujte však, je důležité vše rozmýšlet.


Sdílet

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.