Výklad karet - logo

Jarní věštba

Věštba 2010

Letošní silné a krásné jaro může být poznamenáním na loňský rok. Doznívat bude ještě krize loňského roku a také se k ní připojí krize roku letošního. Ta bude bohužel horší. Nástup této krize se již bude týkat hlavně i střední vrstvy obyvatelstva. Můžeme čekat více stresů, nehod, ale i krádeží, které budou začínat od těch nejmenších, až po ty největší. V tomto roce, proběhne opravdu loupež století - a není se co divit, s přibývající krizí nám nebude bezpečno ani za bílého dne.

Věštba 2010

Rok plný změn a záhad, pro někoho také konec podnikání. Duben je ještě moc pěkný na podnikání, a pokud nevyužijete šance teď, jak nahromadit zásoby financí, tak poté už jen s velkými obtížemi. Dařit se bude dobře jen lidem, kteří jsou typem Belmonda. Umí si udělat pořádek a dobrý nápad je dokáže vyvést z krize. Duben je také silný na lásku. Dařit se bude Rakům, Lvům, Býkům. Na finance to mají slabé Berani, ještě tu doznívají nepořádky z roku loňského.

Kozoroh, dokáže vymyslet změnu. Váha najde cestu. Blíženci raději volí okliku, ale také je posune nahoru, či jim alespoň pomůže. Vodnář raději vyčkává. Ryby se pustí proti proudu a nejdou svou cestu i cíl. Panny a Váhy to budou mít těžké, a to i na komunikaci. Štíři zase na zdraví a lásku, je tu hodně negativních věcí. Nad dubnem se vznáší podivný odér negativity, ale i plno věcí, které bychom měli vidět, abychom si ten špatný měsíc vylepšili.

Je dobré si dopřát více přírody, optimismu, lásky a přátelství. Cestujte v každé volné chvíli po našem kraji. Postačí vám kolo a stan. Objevujte přírodní bohatství a krásy krajiny. Dařit se bude všem umělcům na poli angažmá. Dařit se však bude i uměleckým projektům. Také na poli politickém tu jsou změny a myslím, že i pozitivní. Jenom se nesmíme nechat zmanipulovat. Je dobré být vpředu, ale znamená to mít oči i vzadu. Pěkné dny věštkyně.

Věštba příště

Příště: Saturn s Uranem nám v tomto roce nastolí situaci jako v předválečných letech. Pozor na sílu moci a chudobu.


Sdílet

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.