Výklad karet - logo

Astrologická předpověď na měsíc leden

Předpověď na leden

Je důležité i pro laiky, aby věděli, co a kdo daný měsíc ovlivnil. Proto vám přináším článek o retrográdním Marsu, který ovlivní běh a vývoj našeho života po tři měsíce.

V měsíci lednu, na naší astrologické obloze vládne Mars. Mars je kamenná planeta, která dokáže zamotat hlavu i těm nejotrlejším lidem.

Jaký bude ten leden 2010? Bude ohnivý, pracovně budeme velmi vytížený. Práce se však nebude mít tendenci kupit, ale bude nám ubývat. Mars je v retrográdní fázi zhruba od 20. 12. 2009, do 10. 3. 2010. toto období bude pro nás velice prospěšné, ale měli bychom se vyvarovat větších nákupů. Ohnivost Marsu pocítí hlavně znamení Berana, Střelce a Lva. Na Lva, bude Mars působit velmi pozitivně, protože prochází jeho znamením a ovlivňuje jeho psychiku a nálady. Dá mu do vínka ohnivost, ale i větší drzost a pýchu. Pro Berany bude mít Mars pozitivní účinek na práci a domov. Hodně Beranů, si uvědomí, že doma je také krásně. Pro Střelce to bude čas plný změn. Mars ovlivní jejich úsudek, Střelci budou lépe vidět do věcí, které jim až doposud zůstali zamčené. Pro ostatní znamení znamená retrográdní Mars, větší úsilí, více práce, plánování svých běžných aktivit a jejich zesílení. Pokud se však jedná o větší koupě a vydání peněz, varuji. Tyto pozice Marsu, nevyhovují nějakým velkým nákupům. Retrográdní Mars, znamená ve skutečnosti zpětný. A může se lehko stát, že vytáhnete ze své peněženky, více financí, než chcete. Nebo že koupíte větší věc, auto, nemovitost a hrozí velká ztráta. V tomto čase zbytečně neriskujte. Není dobré přeceňovat své síly. Můžou se očekávat různé průtahy soudů, půjček, schůzek, překážky, které se na začátku neobjevily, mohou vyhrotit situaci na neřešitelnou. Mars v horoskopu značí, bojovnost, energii, aktivitu, sílu, vůli, sex a vášeň. Ale má i své stinné stránky. Myslete na to, až budete stát před velkou koupí něčeho.

Mars a politická situace naší české země.

Naši poslanci budou stát před těžkými rozhodnutími, které se časem mohou ukázat jako velmi špatné. A to především nová rozhodnutí. Tento čas, je vhodný na orientaci, získávání informací, návštěvy, ale i změny plánů, starých. Naši páni poslanci, by si měli zamést před vlastním prahem a to důkladně.

Mars a naše zdraví.

Ohnivost Marsu, dá velice zabrat kardiakům a osobám se srdečním onemocněním. Myslete na své zdraví, je důležité ho podpořit a šetřit se. Pozor zrozenci Váhy, Kozoroha, Berana, Lva. Mars dokáže divy, ale i v pozitivním směru. Hodně nemocných lidí, si uvědomí důležitost zdraví a začnou něco konečně pro sebe dělat.

Mars a finance.

Planeta Mars, svou ohnivostí dokáže lámat ledy. Finančně pomůže Rakům, Býkům, Pannám.

Mars a práce.

Říká se: "Jaký začátek, takový konec". Správné načasování důležitých událostí garantuje minimálně polovinu úspěchu. Mars pomůže při hledání příhodné doby pro počátek důležitého projektu či aktivity. Pomůže vám rozpoznat nejvhodnější okamžik tak, aby byly položeny neochvějné základy a pokračování i konec činnosti byly úspěšné.


Sdílet

Dále by vás mohlo zajímat :

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.