Výklad karet - logo

PF 2011 (365 dní opět před námi)

PF 2011Nezastavitelně se blíží rok 2011, který je pro mnohé znamením lásky, štěstí a splněných snů. Ať už hvězdy ukazují jakoukoli budoucnost, my všichni vám společně chceme popřát rok plný štěstí a kouzel, jenž vám dodají chuť do každého dne. Věřte, že všechno špatné je pro něco dobré a cokoli děláte musí pro vaši duši dávat smysl. Neohlížejte se za lidmi okolo, ale sami sebe se zeptejte, zdali to, co děláte, máte opravdu rádi.

Celý rok po boku s vámi uplynulo jako voda - rychle, tiše a příjemně, za což vám naopak nesmírně děkujeme a doufáme, že i následující rok bude takto energický, zábavný a klidný. Všichni věříme, že společně dokážeme věci, o kterých se může jen zdát. Spojme společně síly a pojďme zamést s problémy, které nás neustále doprovázejí - pojďme si společně vytvořit hezčí život a budoucnost, ve které budou žít naše děti. Dělejme společně vše dobré nejenom pro vás, ale také pro naše blízké.

Jeden rok, který má 365 dní, uteče jako voda. Když se však ponoříte do snění a budete přemýšlet o tom, co vše se za tuto chvilku odehrálo, zjistíte, jak silné jsou tyto okamžiky. Nezapomínejte nikdy na to, že jeden jediný okamžik v sobě skrývá tisíce malých střípků, na které bychom neměli zapomínat a které bychom si naopak měli připomínat jako události, bez nichž by náš život nebyl naplněn takovým štěstím, jako je to mu nyní.

PF 2011

My vám přejeme jen to nejhezčí, plno štěstí, lásky, zdraví a nezapomenutelných okamžiků, na které budete později s úsměvem vzpomínat. Ať se vám ve svém osobním i pracovním životě vede přesně podle představ a vy společně s naší pomocí dosáhnete toho, po čem skutečně toužíte.

Přejeme vám krásný a ničím nerušený rok 2011!


Sdílet

Dále by vás mohlo zajímat :

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.