Výklad karet - logo

Lekce kartářství - díl I.

Předmluva: Chtěli bychom vás začít učit výkladu karet. Předem podotýkáme, že sami si můžete vykládat jen na den, či situaci v tom dni. Nejde, abyste si sami vyložily na vzdálenou budoucnost, či velký problém. Výklad pro sebe je jen cesta a pokud chcete vykládat na složitější věci, nelze to dělat sami sobě. Vykladač na věci budoucí musí znát problematiku, vaše narození a hlavně musí mít dar. Karty s ním musí mluvit. Také je nutné znát numerologii, astrologii, psychologii a dobře znát karty. Ale pro osobní výklad karet stačí jen na daný den, když budete znát karty a to velmi dobře.

Výklad karet reklama

Začátečníci: Pro začátečníky volím úplně nejjednodušší karty. Můžete začít i s kartami Ivy Hůtnerové, ale jen pro začátek a pochopení cesty. Jinak vám doporučuji karty Lenormand. Jsou to nádherné malované karty, malé do ruky, sestávají se z 36 listů. Je důležité, když je zakoupíte a každou kartu si důkladně prohlédnout. Věřte, že prohlídka vám bude trvat aspoň dva dny. Všímejte si černých oblak, nebo bílých oblak a učte se, co vše znamená, každý detail, který malíř do karet dal. Třeba karta Věže znamená pěkný život, ale pokud je v blízkosti Věže mrak, znamená opak. Věřte, že než se naučíte symboliku samotných karet bude vám to trvat. Karty vás musí oslovit, je to jako příběh, který čtete. Není možné číst jen jednu kartu a z té dedukovat, je nutné číst celý příběh. Já sama používám tyto katry a mám také cikánské karty, karty Marseillský tarot, nebo karty THOTHŮV TAROT, Aleister Crowley, či Andělské karty. Kartářství je osud, pomoc lidem, ale i cesta. Vždyť slečna Mademoiselle Lenormand byla nejslavnější věštkyní na sklonku 18. stol. a vykládala karty samotnému Napoleonovi a také mu předpověděla ruskou pohromu a tragický konec.

Vykládání: na den, který vás dnes čeká

Karty zamíchejte a ptejte se otázkou, jaký den mě čeká dnes? Sejměte karty a vyložte na stůl první tři z balíčku, který jste sejmuli a který zůstal vespod. První karta je dopoledne, druhá odpoledne a třetí večer co vás čeká. Pokud si ráno vyložíte kartu Dopis, odpoledne Štěstí a na večer Kotvu. Dá vám to příběh. Dnes se na mě usměje štěstí, Dopis přináší zprávy a Kotva skrývá výhody. Kombinací je mnoho, pokud vedle sebe stojí tři různé karty, proto se je musíte naučit znát důkladně všechny nazpaměť.

V dalším díle si napíše o složitějším výkladu karet a hledání cesty.


Sdílet

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.