Výklad karet - logo

Horoskop na duben 2010

Měsíc duben nám přináší čtyři druhy počasí. Večerní oblohu ovládá Venuše. Také naše zdraví se otevírá a mělo by se lepšit, musíme mu však pomoci. V dubnu je nutné posilovat játra, v květnu zase srdce. Dobrou bylinkou je pampeliška a květy hlohu. Pampeliška posílí játra, hloh srdce. V květnu nám kromě jitra svítí na obloze i Mars v souhvězdí Lva. Naše nálada se bude lepšit, ale znamení Lva nám může nadělat nepořádek ve vztahu. Proto pozor na hádky a emoce.

Horoskopy

Berani

Znamení Beran

Květem je čas, kdy dozrají vaše dlouho odkládané věci a konečně si bude moci vaše psychika oddechnout. Také finance se zvýší.

Býci

Znamení Býk

Nedokonalost tohoto světa dokážete vystihnout v jedné větě. Proto pozor na váš jazýček. Více se věnujte romantice a lásce.

Blíženci

Znamení Blíženci

Musíte být v tomto období opatrní na své finance a hlavně peněženku. Hrozí ztráty a to většího charakteru.

Raci

Znamení Rak

Pokud máte kde, tak tento měsíc věnujte na přestavbu či zkrášlení obydlí. Vyndané investice se vám rychle dokážou vrátit.

Lvi

Znamení Lev

Máte svou sílu, moc a úspěch. Dařit se vám bude jak v soukromí, tak v práci. Neodpírejte si věci, jako je párty, či grilování. Blýsknete se.

Panny

Znamení Panny

Vašim problémem je vaše přemýšlivost a kombinování věcí, které ani nemusí existovat. Pozor na žárlivost a neústupnost. Nadějete tu je na novou práci, či postup.

Váhy

Znamení Váhy

Chcete klid a přesto, ho nedovedete vytvořit ani v sobě. Uspokojte mysl, vydýchejte prach z plic a naberte nový směr, jak pracovní, tak vztahový.

Štíři

Znamení Štír

Jste až moc důkladní v pozorování a někdy si tím natropíte nepříjemnosti. Tak buďte opatrní. Dařit se vám bude pracovně, je tu postup výše.

Střelci

Znamení Střelec

Potřebujete vydechnout a hlavně říci, co máte na srdci a co vás tíží. Udělejte si čas pro sebe a věnujte se svému zdraví. Máte tu komplikace.

Kozoroh

Znamení Kozoroh

Lenost, ta by mohla být vaši vizitkou. Dělejte se sebou něco, nebo nám zrezivíte. Je tu naděje na novou lásku či partnera, ale také pěkné finance, které neuvidíte, pokud k tomu nevstanete.

Vodnář

Znamení Vodnář

Neodmyslitelně k vám patří důmyslnost. Pozor, můžete se totiž jednoduše přepočítat. Toto období tu můžete udělat osudovou chybu.

Ryby

Znamení Ryby

Pěkné období, využijte ho k navázání nových pracovních kontaktů, ale také známostí, či kamarádů. Nebojte se riskovat, prorazíte. Jen si více hlídejte zdraví.


Sdílet

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.