Výklad karet - logo

Lekce kartářství - díl I.

Dnešní svět zná spousty léků na nemoci, dokážeme se podívat do mozku člověka, ale neznáme lék na osiření v lásce. Když nastanete toto období v životě, ať už ženy i muže, propadá se s námi svět. Hroutí se vám práce, zdraví, plány a i v okolí se vám zdá, že všichni vědí, že jste na tom mizerně. Toto období je přechodné a jak ho překlenout si povíme zde.


Sdílet

Výklad karet reklama

Sex a jeho pravidelnost

Sexy pár

Když se řekne slovo „sex”, každý si hned vybaví spokojenost, orgasmus a jiný pěkný zážitek. Jak sex a jeho pravidelnost ovlivňuje náš život? Mnohdy mu přisuzujeme malý podíl na spokojenosti nebo ve vztahu, ale sex je moc důležitý a to nejen pro vztah, ale i zdraví. V počátečním stádiu nové známosti je sex to nejdůležitější, na co čekáme a co očekáváme. Mnohdy jsme my ženy zklamané a to právem.


Sdílet

Kopřiva jako dar a zároveň plevel

Kopřiva jako dar a zároveň plevel

Pokud si představíte kopřivu, pocítíte její žahavé pálení. Dříve se používala k léčení revmatismu, v dnešní době ji převážně používáme pro naši krásu a čistění krve. Kopřiva je bohatá na vitamíny a minerály.


Sdílet

Kotvičník zemní - přírodní viagra

Kotvičník zemní

Nemáte chuť na sex, vymlouváte se večer, že vás bolí hlava. Pak potřebujete čaj, nebo kapky z kotvičníku. Bylinka má velmi široké léčebné účinky a ovlivňuje řadu životních funkcí. Především je to celkový tonizující a obecně zlepšující vliv na organismus, zvláště po těžkých nemocech a fyzické námaze.


Sdílet

Keltský horoskop - Stromoskop

Keltský horoskop

Keltský horoskop je spjat s přírodou, proto je také horoskop sestavený podle 22 různých stromů. Keltský horoskop je znám také pod pojmem Stromoskop. Každý strom je symbolem jiného typu člověka. Najděte si svůj strom podle data narození a pak si níže můžete přečíst Vaši charakteristiku podle daného stromu.

Planeta Pluto - hvězdné znamení Štíra

Planeta Pluto

Bůh pekel, máte rád všechno co je tajemné, noční. Vše co se vymyká obyčejnému, v dobrém i špatném. Máte v sobě nadání, tvořivost, zločin, i jemnou posedlost…. Osoba s převažujícím Plutem, je pyšná a důvěřuje pouze sama sobě. Je tajemná a pečlivě pěstuje své odlišnosti. Pluto vám dává dar obnovy, tzv. reinkarnace. Pozor, ale svou sílu nemusí mít vždy pod kontrolou.


Sdílet

Energie z kosmu

Setkáváme se z energií z kosmu, kterou můžete sami praktikovat na sobě. V uvolněné poloze si lehněte na trávník, koberec, obličejem nahoru. Rozložte si ruce i nohy si roztáhněte a uvolněte se. Je důležité vypustit všechny myšlenky z hlavy, na nic nemyslete.


Sdílet
Výklad karet reklama

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.