Výklad karet - logo

Čarodějova zpověď

Čarodějova zpověď aneb ptáme se čaroděje, astrologa a šamana, dvorního kartáře.

Dnes odpovídá: Kristián Mellich na téma: Co nám přinese konec roku 2010 a nový rok 2011?

Otázka: Jste znám jako čaroděj, který léčí a vnímá svět jinýma očima. Můžete nám říci, co nás ještě čeká do konce roku?

Kristián: Svátkem mrtvých , začíná období, kdy se lidé více zamyslí nad svým rokem, který prošli a který projdou. Mnoho lidí, které postihla krize, se z ní nedostane, ale tlak se na nějaký čas zvolní a bude se jim lépe dýchat.

Otázka: mohou za to politici a jejich vláda?

Kristián: V žádném případě. U nás je zvykem svádět vše na vládu a politiky nebo jednotlivé strany. To, co nás čeká, je dopad krize, jenž započala špatná konstelace planet v tomto roce.

Otázka: Ovlivní to naše životy?

Kristián: Ano, hodně. Vidím v tom ovšem i významný pozitivní přínos. Možná si všímáte, že lidé začali přemýšlet nad sebou více než v roce minulém. Pozitivum je v tom, že si začneme vážit hodnot života, zdraví a přírody. Došli jsme do stádia, kdy jsme na vrcholu. Opravdu, výše to již nepůjde, jsme na špici ledovce a teď sklouzáváme už jen dolů. Je to přirozený vývoj a funguje to tak všude, dokonce i v přírodě. Musíme dolů, abychom zase začali stoupat, vše musí být v rovnováze života. Sleduji mnoho let posun a vnímání života lidmi a mohu říci, že se mění k lepšímu. Lidé sundávají růžové brýle a probouzejí se. Mnoho lidí začíná pracovat na jiných hodnotách. Zajímají se o své tělo, duši, přírodu a vše živé. To je výrazný posun.

Otázka: A jak vlastně vnímáte rok 2012 apokalypsa ?

Kristián: Bezvadně, mnoho lidí nastaví své myšlení ještě na lepší frekvenci - všímáte si, že době, která panuje již teď, by se dalo říkat apokalyptická?

Otázka: Ano ?

Kristián: Ano, vše nastartovalo tsunami na Srí Lance, všímáte si posunů (nepočítám tornáda ty tu vždy byly, u nás Ema a podobně). Ale katastrofa v Mexickém zálivu, s ní započnou změny koncem tohoto roku a velké změny v roce příštím.

Otázka: Jaké změny ?

Kristián: Změny klimatu a silná zima není jen přelud, jsou to FAKTA. Dále ale také výpadky sítě, hlavně počítače nám začnou rezignovat. Amerika začne více přemýšlet, jak ovládnout svět. A mnoho dalších věcí... solární bouře, sucha, přemnožení hmyzu, zničení úrody. Rusko se potká s další katastrofou, krutou zimou, hladem. Věk Vodnáře nás nabádá myslet dopředu, plánovat a být vnímavý k světu.

Lidé by se měli sjednocovat a měli by více vnímat to, co se pomalým přestupem do věku Vodnáře již děje. Trochu lidem pomůže planeta Neptun, která se pomalu posouvá do znamení Ryb a setrvá v Rybách přes úžasných 13 let. Tato planeta nám přinese více citu, lásky a vnímavosti - a to je dobře, protože se lidé budou rozvíjet hlavně na duchovní bázy, což má i rok 2012 přinést. Zamyšlení nad sebou a započetí nové éry, ale především věk Vodnáře s čistým štítem.

Děkujeme za rozhovor čaroději Kristiánu Mellichovi


Sdílet

Dále by vás mohlo zajímat :

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.