Výklad karet - logo

Astronomické jaro 2011

Jaro 2011

Tento rok 2011 a rok čínského Zajíce pro nás znamená i rok nových začátků, očisty, ale i zastavení se sami nad sebou. Je to rok, který je pro nás jednotlivce i lidstvo velmi důležitý. Dokážeme v něm přehodnotit sami sebe a své nároky.

Blíží se k nám astronomické Jaro 2011. začíná 21. března 2011 v 00: 20 minut zemské SEČE. Tento den Slunce vstupuje do hvězdného znamení Berana. Berani jsou počínajícím znamením, nacházející se na 0°-30° zvěrokruhu. Dalo by se říci, že s nimi vše začíná.

Začátek Astronomického Jara = Jarní Rovnodennost

Na obloze uvidíme prostým okem planetu Merkur. Je to planeta Blíženců a Panny.

Můžeme ho nejlépe vidět v druhé polovině března, jako svítící hvězdu na západě, nebo jako ranní hvězdu na východě. Blížencům a Pannám dává komunikace, inteligenci a soudnost. Počátkem dubna můžeme vidět planetu Saturn, mezi hvězdami Panny. Saturn Panny trochu zpomalí, ale dá jim více přemýšlivosti a zralosti. Bohužel i nějaké to odříkání. Díky Saturnu však Panny dosáhnou svých cílů. Na obloze vidíme plno hvězd v souhvězdí Velké Medvědice. Věřte, že uchvátí i dokonalého člověka.

Jaro nám přinese také více světla. V březnu nám přibude dne o 1h a 57 minut, což je lék na naše deprese. tímto celým rokem, nás bude provázet planeta, která nese do našeho domova světlo - je to planeta umění, lásky, přírody a pohody planeta Venuše. Venuše vládne hvězdnému znamení Býka a Váhy. Dá jim tento rok pořádek, dobromyslnost, práci a dar umění.

Tento měsíc je také měsícem, kdy byste si měli dávat pozor na naše vnitřní orgány a to hlavně játra a žlučník. Proto jakmile vykouknou první pampelišky či kopřivy, nečekejte a udělejte si z nich blahodárný léčivý čaj.

Krásné jarní rozjímání přeje astroložka Zdeňka.Sdílet

Dále by vás mohlo zajímat :

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.