Výklad karet - logo

Astrologie na rok 2010

Astrologie 2010

Astrologické konstelace planet naznačují, že rok 2010 je plný změn a proměn. Stojíme na prahu, provázené negativními vlivy. Díky planetě Saturn, která svou dráhu tento první půlrok zastaví ve znamení Panny, a následkem toho jsou v opozici Ryby v Uranu. Se tato konstelace hvězd promítne do našich životů. Přibude nezaměstnanosti, a to i vlivem krachu velkých firem. Malé firmy budou muset propustit své nepostradatelné zaměstnance. A to i díky vládě, která ještě tento rok, přitvrdila. Někdy si vzpomenu na pohádku o pyšné princezně, jak výběrčí vybírali, ale ke králi se nic nedostalo.

Kritický rok 2010

Jak dlouho to utáhnou naši podnikatelé, to je právě ve hvězdách. A ty hvězdy nám říkají, že tento rok, bude kritický. Nemůžeme očekávat vzrůst ekonomiky, není to možné. Krize zasáhne ještě více, kdyby tak naši vládní činitelé naslouchali astrologům, kteří již mocní a velice chytří králové měli na svých dvorech a poslouchali jejich rady. Planeta Uran, nám nabízí možné řešení, jak z krize ven. Je důležité, aby lidé v sobě, přehodnotily potřebné a nepotřebné. Nepotřebné jsou život tři auta v jedné rodině. Tři pojistky a pohonné hmoty, za ně. Nepotřebné jsou zahraniční dovolené, když tady u nás je tak krásně. Zamyslete se nad vámi samotnými, nad přírodou, zvířaty a okolím. Je plno dětí, dnešních moderních dětí, které neznají ani základní prvky přírody. Natož si dopřát dovolenou ve stanu a na kolech. Dnešní děti neví, co je to pracovat. Přijít domů, ze školy a udělat nejdříve svou práci a poté se vrhnout k počítači. Svět se mění, ale ne k lepšímu. Plno lidí si vytvořilo svůj virtuální svět, Uran varuje. Je čas na změny. Začněme u svých dětí a u sebe. Udělejte něco pro přírodu, ukliďte okolí, vyčistěte studánky, nakrmte lesní zvěř, vyrobte více ptačích budek, vyrazte na procházky lesem a přírodou a hlavně nezapomeňte, všude a do všeho začlenit své děti.

Finanční krize 2010

Pokud jste v krizi finanční, zamyslete se nad tím, co je pro vás potřebné a co ne. Z dvaceti věcí, které nejsou důležité, jich deset vyškrtněte. Jen tak se dá přežít. Mnohé domácnosti ušetří i na nákupech. Balená voda? Proč, je častokrát tak nekvalitní a plná bakterií, kupte ovocnou šťávu, bez barviv a používejte vodu z kohoutku. Neboť mi i naši rodiče to tak dělávali a jak byli zdraví. Balená voda je lákadlo obchodníků, když jí nekoupíte, má to své výhody. Ušetříte penízky, ale i věčné tahání se s lahvemi, ale hlavně šetříte přírodu a své okolí. Pani podnikatelé, by měli zvážit své investice. Investujte jen tolik, kolik si můžete dovolit. Lidé, kteří bydlí v oblastech při korytech řek a potoků, by měli myslet, že investovat mají jen do pořádného pojištění majetku.

Příroda 2010

V dubnu, květnu a červnu můžeme očekávat přírodní živly. Příroda je mocná čarodějka a umí natropit hodně škod. Také zdraví nás bude trápit. Kdo má naplánované, nebo plánuje operace, měl by myslet na to, že je lepší se nechat operovat po úplňku, dva až tři dny, tedy při ubývajícím měsíci. Rány tolik nekrvácí a lépe se hojí. V ohrožení bude hlavně naše psychika. Lidé bez práce, bez lásky, v komplikovaných životních situacích, to jsou nejohroženější skupiny, ještě k nim přidejte podnikatelé, protože jejich práce není lehká a mnohdy jim přinese méně, než dá. U všech těchto lidí, by měl fungovat ochranný amulet, který by měli mít zavěšený na krku. Dále je nutné si přidat více vitamínu B, podporuje psychiku. V ČÍNSKÉM HOROSKOPU, nám nastává rok kovového tygra. Tygr nám přináší neklidný rok, plný změn. Tento rok, se bude neustále proměňovat a můžeme jen doufat, že se vydáme správnou cestou.

Myslete na to, až budete v pochybách, a raději nám věštcům zavolejte.


Sdílet

Dále by vás mohlo zajímat :

© Výklad karet online 2018

Design by Patrik Vogl
Cena za hovor je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o.